wtorek, 20 sierpnia 2013

Dla tych którzy na prawdę chcieli by się zająć swoim  uk.pokarmowym oraz wyleczeniem wszelkich nabytych problemów z błoną śluzową żołądka i/lub jelit zapraszam na stronę biosłone :

www.bioslone.pl

gdzie dowiecie się o stosowaniu mikstury oczyszczającej (MO) ,która właśnie leczy nadżerki błony śluzowej całego uk.pokarmowego co przyczynia się do odbudowy kosmków jelitowych ,usprawnienia WCHŁANIANIA substancji odżywczych oraz usprawnienia NAJWAŻNIEJSZEGO KANAŁU WYDALNICZEGO jakim są jelita i tym samym odciążenia naszej skóry od zadania usuwania toksyn z organizmu ta drogą a także w konsekwencji leczenia

bezpośrednio o MO :

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

i o tym jak działa :

http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca

Takie podejście do sprawy to zdecydowana poprawa funkcjonowania jelit i tym samym zmniejszenie możliwości pojawiania się najróżniejszych wykwitów i pryszczy ,a także zdecydowanie lepsze ODŻYWIENIE całego organizmu w tym również naszej skóry..
Uszczelnienie błony śluzowej jelit odciąży także naszą wątrobę której stan również bezpośrednio wpływa na to co się dzieje na naszej skórze.
Ten najważniejszy organ może zostać upośledzony wracającymi do organizmu toksynami przez nieszczelności błony śluzowej jelit i powodującymi tzw. wtórną toksemię. Wątroba jest wtedy bardzo obciążona i przy swojej dysfunkcji będzie nam dawać moc najróżniejszych "wiktów" na skórze niestety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz